KONST / Ramar / Ram 14046345
*
nr 1404 6345
Ram
innermått 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 juni 2021
kl 20:07:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/6 14:28:24
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
*
Ram
nr 1404 6345
Ram
innermått 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/6 14:28:24 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28